Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Страхування, Банківської справи та Ризик-менеджменту, Новини факультету / 21 грудня 2021 року відбувся навчально-методичний семінар “Самостійна робота студента: зміст, місце в структурі дисципліни та критерії оцінювання”

21 грудня 2021 року відбувся навчально-методичний семінар “Самостійна робота студента: зміст, місце в структурі дисципліни та критерії оцінювання”

21 грудня 2021 року на кафедрі страхування, банківської справи та ризик-менеджменту відбувся навчально-методичний семінар “Самостійна робота студента: зміст, місце в структурі дисципліни та критерії оцінювання” за участі гарантів освітніх програм, науково-педагогічних працівників кафедри та інших учасників, які доєдналися до заходу.

Під час заходу обговорювалися наступні питання:

  1. Методика Блума (спікер – доц. Людмила Гудзинська).
  2. Види самостійної роботи та критеріїв оцінювання: поширення кращих практик (на прикладі дисциплін) (спікер – проф. Руслана Пікус).
  3. Представлення видів завдань та критеріїв оцінювання за дисциплінами”Основи банківського менеджменту” (денна форма), “Фінансовий ризик-менеджмент” (денна форма), “Конструювання структурних фінансових продуктів” (заочна форма) (спікер – Володимир Юхименко).

Дякуємо спікерам та усім учасникам навчально-методичного семінару за активне обговорення проблемних питань!