Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / ПІДСУМКИ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: «ФІНАНСОВА БЕЗПЕКА» ТА «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ»

ПІДСУМКИ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: «ФІНАНСОВА БЕЗПЕКА» ТА «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ»

На кафедрі фінансів 23 грудня 2021 року було підведено підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей: «Фінансова безпека» та «Управління фінансово-економічною безпекою».

За рішенням журі у складі: професор Захарій Варналій (голова журі), професор Оксана ЧЕБЕРЯКО, доценти Наталія МЄДВЄДКОВА та Наталія ПЛЄШАКОВА, асистент Анна КАРПИЧ переможцями конкурсу стали:

 з спеціальності «Фінансова безпека»

І місце

КІСЛОВА Анна, студентка 2 курсу освітньої програми «Фінанси і кредит» («Реформування податкової системи як детермінанта забезпечення фінансової безпеки України»).

ІІ місце

САМВЕЛЯН Олександр, студент 2 курсу ОС «Бакалавр» освітньої програми «Фінанси і кредит» («Запобігання фінансовому шахрайству в системі зміцнення фінансової безпеки України»).

ІІІ місце

КУРОЄДОВА Діана, студентка 1 курсу ОС «Магістр» освітньої програми «Фінанси публічного сектору» («Ефективне використання державного бюджету в контексті зміцнення фінансової безпеки України»).

 

з спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»

І місце

СТИЦЕНКО Тетяна, студентка 2 курсу ОКР «магістр» освітньої програми «Корпоративні фінанси» («Планування податкових надходжень як чинник зміцнення фінансової безпеки корпорацій»).

ІІ місце

АНДРЄЄВ Олексій, студент 2 курсу ОКР «магістр» освітньої програми «Корпоративні фінанси» («Фінансова безпека корпорацій в умовах глобалізації»).

ІІІ місце

ОСИХОВСЬКИЙ Артем, студент 2 курсу ОС «Бакалавр» освітньої програми «Фінанси і кредит» («Основні загрози фінансовій безпеці України та шляхи їх запобігання»).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ У ІІ ТУРІ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!