Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ПРОФЕСОРКИ КУПАЛОВОЇ Г.І. В КАРАГАНДИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ПРОФЕСОРКИ КУПАЛОВОЇ Г.І. В КАРАГАНДИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

На запрошення Карагандинського університету (Республіка Казахстан) з 18 листопада по 2 грудня 2021 р. Купалова Галина Іванівна прийняла участь у міжнародному стажуванні.

Через пандемію COVID-19 навчання в університеті проводилося у змішаному форматі. За період стажування для викладачів, магістрантів та докторантів проф. Купалова Г.І. прочитала курс лекцій по методології наукових досліджень з урахуванням передової світової практики. Взяла участь у круглому столі  «Корпоративна звітність: світовий досвід і перспективи розвитку в Казахстані», в Місяці екології. Були узгоджені плани спільної участі студентів у міжнародних наукових конкурсах, підготовки публікацій, а також стажування докторантів PhD Карагандинського університету на базі економічного факультету у 2022 р.

Схвально, що міжнародна  співпраця з партнерами з Карагандинського університету успішно продовжується, активно розвивається, незважаючи на всі пандемічні обмеження!