Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / Співпраця в рамках проєкту «Норвезько-українське співробітництво у сфері бухгалтерського обліку, бюджетування та фінансування державного сектора (NUPRE)» між кафедрою фінансів та Норд університетом триває.

Співпраця в рамках проєкту «Норвезько-українське співробітництво у сфері бухгалтерського обліку, бюджетування та фінансування державного сектора (NUPRE)» між кафедрою фінансів та Норд університетом триває.

1 грудня 2021 року в рамках проєкту «Норвезько-українське співробітництво у сфері бухгалтерського обліку, бюджетування та фінансування державного сектора (NUPRE)» між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Норд університетом відбувся семінар для аспірантів та молодих дослідників на тему “Publishing for young researchers”.

У роботі семінару, крім запрошених аспірантів, взяли участь викладачі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка ?? – проф. Ігор Лютий, доц. Марія Кнір, доц. Наталія Мєдвєдкова, доц. Наталія Погрібна, викладачі Норд Університету?? (Норвегія, м. Будьо) –проф. Анатолій Бурмістров, доц. Вероніка Вакуленко та Університету Тарту ?? (Естонія, м. Тарту) – проф. Томас Халдма.

Перша частина семінару проходила у гібридному форматі, що дало змогу взяти участь у заході всім бажаючим. З практичними порадами та особливостями написання наукових статей виступили викладачі Норд Університету, партнери кафедри фінансів, проф. Анатолій Бурмістров та доц. Вероніка Вакуленко.

Друга частина семінару передбачала презентацію аспірантами результатів роботи над науковими статтями та дисертаційними роботами. Із презентаціями виступили аспірантка кафедри фінансів Олена Даниленко, аспірант кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності Віктор Головій та аспірантка кафедри обліку та аудиту Наталія Коноваленко. Під час презентації результатів дослідження відбулась насичена дискусія, зокрема аспіранти мали можливість отримати рекомендації стосовно подальших кроків у написанні роботи.

Чекаємо нових зустрічей та бажаємо аспірантам нових ідей та здобутків!