Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Гостьова онлайн-зустріч студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова дільність» з Глібом Козаком

Гостьова онлайн-зустріч студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова дільність» з Глібом Козаком

22 листопада 2021 року відбулася гостьова онлайн-зустріч студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з Глібом Козаком. Він є CEO групи компаній Fondexx – проп-трейдинг компанії, інвестиційного фонду, спільноти трейдерів біржі NYSE у Східній Європі, засновником Trading School, трейдером з 11-ти річним досвідом торгівлі акціями на фондовому ринку США.

Спікер розкрив тему «Поведінкові стратегії на ринку акцій США для індивідуальних інвесторів, або як краще вкласти гроші?». Гліб Козак зосередив увагу на доходності інвестиційних фондів США, пояснив різницю між українськими інвестиційними компаніями, західними інвестиційними фондами, активними інвестиційними фондами, самостійним активним інвестуванням та пасивним інвестуванням в SPY.

Відповідаючи на запитання здобувачів, Гліб Козак поділився рекомендаціями, зокрема радив утриматись від інвестування у сектори з непрозорим механізмом регулювання діяльності та брати до уваги динаміку зростання виручки, окрім показників P/E, EBITDA, ROA, ATR. Спікер також пояснив причини нерозвиненості фондового ринку в Україні та особливості жвавішої торгівлі на товарних ринках.

Поділившись баченням шляху розвитку у трейдингу, здобувачі отримали меседж про необхідність розвитку аналітичного мислення, важливість починати інвестування маленькими сумами вже сьогодні у компанії, які викликають інтерес. Для успішності інвестування важливо слідкувати за новинами та фінансовими звітами компаній, адже це – сучасна бізнес-література у вільному доступі.

Здобувачі та викладачі щиро дякують Глібу Козаку за отримані знання, цікаву і змістовну зустріч!