Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Глобальний тиждень підприємництва в центрі Дія.Бізнес у КНУ

Глобальний тиждень підприємництва в центрі Дія.Бізнес у КНУ

У листопаді впродовж одного тижня проводяться тисячі заходів у 180 країнах. Це надихає мільйони людей брати участь у підприємницькій діяльності та встановлювати контакт із потенційними співробітниками, наставниками та навіть інвесторами. За сприяння Фонду Кауфмана ця ініціатива підтримується десятками світових лідерів і мережею з понад 15 000 партнерських організацій.

Впродовж 9-11 листопада в рамках Глобального тижня підприємництва Центр підтримки студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес у КНУ спільно із партнером центру ТОВ «Хуавей Україна» провели три тематичні вебінари.

Спікерами заходів виступили:

Володимир Білавка — заступник директора HR департаменту,  ТОВ «Хуавей Україна».

Аліна Севастюк — менеджер із зв’язків з громадськістю, ТОВ «Хуавей Україна».

Надія Васильєва — засновниця Інституту цифрової трансформації.

Ірина Никорак — депутат Київської міської ради, Перший заступник голови Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та благоустрою.

У рамках першого дня Глобального тижня підприємництва учасники заходу ознайомились із можливостями стажування для студентів, розглянули шляхи кооперації та підтримку освіти від компанії «Хуавей Україна». До того ж, поговорили про інклюзію та цифрову безбар’єрність завдяки мобільному застосунку «Digital Inclusion».

На другому вебінарі з Надією Васильєвою та Аліною Севастюк розглянули:

  • що таке бізнес-модель: її складові та чому вона потрібна;
  • якою має бути організація стартапу, що нового в екосистемі стартапів в Україні й світі, а також як розвивати кооперацію між стартапами та корпораціями;
  • які знання й навички потрібно розвивати в цифровій економіці.

Про технологічну та фінансово-кредитну підтримку малого та середнього бізнесу в Україні та в столиці говорили разом із Іриною Никорак у третій день вебінарів. Зокрема, розглянули наступне:

  • створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу;
  • можливості для малого та середнього бізнесу за програмою фінансово-кредитної підтримки;
  • удосконалення механізму надання фінансово-кредитної підтримки малому та середньому бізнесу в столиці.

В межах заходу учасникам було презентовано освітні курси з розвитку підприємницьких та цифрових навичок на платформі Дія.Цифрова освіта (https://www.facebook.com/diia.education). Долучитися до Місяця цифрової грамотності, який триває з 01 до 30 листопада, може кожен охочий. Для цього потрібно скласти національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм» або отримати сертифікат після перегляду будь-якого освітнього серіалу на https://osvita.diia.gov.ua/

Учасники заходу здобули не лише нові знання і відповіді на свої запитання, а й отримали дозу мотивації та завели нові знайомства.