Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Гостьовий онлайн майстер-клас з фахівцем ринку капіталу Тарасом Гандзієм

Гостьовий онлайн майстер-клас з фахівцем ринку капіталу Тарасом Гандзієм

12 листопада 2021 р. відбувся онлайн майстер-клас з IPO для здобувачів освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» від Тараса Гандзія. Він є професійним учасником фондового ринку з 8-річним досвідом, інвестиційним експертом, лектором ТОВ «Фрідом Фінанс Україна». За версією Української біржи, ТОВ «Фрідом Фінанс»входить у топ-5 інвестиційних компаній в Україні.

Розкриття теми майстер-класу «Pre-IPO та IPO: ризики інвестування» відбулось за допомогою кейсів компаній Beyond Meat, Lyft, Zoom, Pinterest, Spotify, Rivian. Спікер зосередив увагу на етапах підготовки до IPO, перевагах та недоліках його проведення, особливостях формування книги заявок, їх аллокації, визначення прибутку залежно від стадії інвестування, впливу андеррайтерів з іменем (IP Morgan, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Barclays) та роуд-шоу на ціновий діапазон вартості акцій, методах диверсифікації ризиків.

Зацікавленість здобувачів торгівлею на фондовому ринку позначилась на кількості запитань до спікера. Тарас Ганзій щиро ділився досвідом і значну увагу приділив підвищенню фінансової грамотності, радив розпочинати інвестування вже зараз  шляхом придбання декількох акцій успішних компаній, утримуватись перший час від високоризикованих інвестицій, не брати участь у торгах на не призначеному для рітейл інвесторів ринку FOREX.

Здобувачі освіти та викладачі щиро дякують Тарасу Гандзію за отримані знання, цікаву і змістовну зустріч!