Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / У рамках тижня Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, 11 листопада відбулося чергове засідання наукового гуртка викладачів, аспірантів і студентів кафедри фінансів «Формування системи публічних фінансів і фінансова політика України».

У рамках тижня Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, 11 листопада відбулося чергове засідання наукового гуртка викладачів, аспірантів і студентів кафедри фінансів «Формування системи публічних фінансів і фінансова політика України».

У рамках тижня Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, 11 листопада відбулося черговезасідання наукового гуртка викладачів, аспірантів і студентів кафедри фінансів «Формування системи публічних фінансів і фінансова політика України».

Зі вступною промовою на засіданні виступив керівник наукового гуртка – д.е.н., професор кафедри фінансів Ігор Лютий. Керівник гуртка наголосив у своєму виступі на необхідності сьогодні удосконалювати функціонування публічних фінансів в України та популяризувати вітчизняну науку.

На зібранні були презентовані такі доповіді:

– The impact of financial literacy on management of personal finance among youth in Ukraine / Вплив фінансової грамотності на організацію персональних фінансів молоді в Україні (доп. асп. Валерія Мельник)

– Роль децентралізації у формуванні фінансової системи в Україні (доп. асп. Володимир Коваленко)

– Ґендерно орієнтоване бюджетування як «зброя» проти ґендерних розривів у футболі (доп. ас. Анна Карпич)

Робота гуртка проходила в піднесеній атмосфері свята науки та супроводжувалася жвавоюдискусією, в якій взяли участь викладачі кафедри: д.е.н., проф. Захарій Варналій, к.е.н., доц. Віталіна Делас, к.е.н, доц. Людмила Демиденко, к.е.н., доц. Наталія Плєшакова, ас. Анна Карпич.

Дякуємо всім учасникам засідання за насичену та продуктивну роботу!

Чекаємо на нові зустрічі!