Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Шановні студенти! Запрошуємо вас на онлайн-лекцію від компанії «Делойт» в Україні на тему «Правила обов’язкового розкриття інформації.

Шановні студенти! Запрошуємо вас на онлайн-лекцію від компанії «Делойт» в Україні на тему «Правила обов’язкового розкриття інформації.

Шановні студенти! Запрошуємо вас на онлайн-лекцію від компанії «Делойт» в Україні на тему «Правила обов’язкового розкриття інформації. Вплив на український бізнес».

Європейським парламентом було створено різні спеціальні комітети, повноваження яких полягають в аналізі питань щодо податкових рішень, агресивного податкового планування, ухилення від сплати податків, фінансових злочинів, ролі посередників та членів Держави та захист викривачів. Україна є частиною глобальної економіки і хоча ми не є членом ОЕСР, у податкових питаннях ми зобов’язуємось дотримуватися політики та правил, запроваджених на світовій податковій арені. Лектор: Вікторія Чорновол – партнер податково-юридичного департаменту. У листопаді 2018 року Вікторію було обрано співголовою податкового комітету Американської торгової палати в Україні. Клієнтами Вікторії переважно є дочірні підприємства міжнародних компаній, що працюють на ринку України. Також вам буде запропонована коротка презентація про діяльність міжнародної компанії «Делойт» в Україні, її корпоративну культуру, цінності та можливості розвитку для студентів. Поруч із цим буде надана інформація по можливості працевлаштування у компанію.
Дата проведення: 10.11.2021
Час: 14:00
Посилання:
https://deloitte.zoom.us/j/96757153557?pwd=VFFwdGZiSnZjNU94cGMzR1ozZE0wZz09
У разі виникнення питань просимо звертатись до Авдасєвої Юлії:
+38 (044) 490 90 00
+38 (066) 345 90 51
yavdasieva@deloitte.ua