Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Пишаємося успіхами наших випускників, які потрапили до списку Forbes як найперспективніші IT лідери віком до 30 років – Антоном Чорним та Софією Швець!

Пишаємося успіхами наших випускників, які потрапили до списку Forbes як найперспективніші IT лідери віком до 30 років – Антоном Чорним та Софією Швець!

?? Пишаємося успіхами наших випускників, які потрапили до списку Forbes як найперспективніші IT лідери віком до 30 років – Антоном Чорним та Софією Швець!

? Антон Чорний отримав дипломи бакалавра та магістра зі спеціальності «Менеджмент», вступив до аспірантури та у 2019 році успішно захистив кандидатську дисертацію. Наразі Антон є CEO GoIT. GoIT – це лідер IT освіти в Україні. Школа налічує вже майже 4000 випускників, які є успішними професіоналами в своїй галузі.

? Софія Швець отримала дипломи бакалавра та магістра зі спеціальності «Менеджмент». Софія є засновницею компанії Let’s Enhance. Це український стартап, що розробляє онлайн-сервіс, створений за допомогою штучного інтелекту, який дозволяє покращити зображення, масштабувати його без втрати якості.

? Від імені економічного факультету щиро вітаємо наших випускників та бажаємо подальших успіхів та нових високих здобутків!