Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Успішне стажування студента 3 курсу ОП «Підприємництво та біржова діяльність» Іллі Єзопова в Фонді державного майна України

Успішне стажування студента 3 курсу ОП «Підприємництво та біржова діяльність» Іллі Єзопова в Фонді державного майна України

Студент 3 курсу ОП «Підприємництво та біржова діяльність» Єзопов Ілля з 18 червня 2021 року по 31 серпня 2021 року проходив стажування у відділі фінансової діяльності господарських товариств Департаменту фінансів Фонду державного майна України.

Стажування проводилося відповідно до індивідуального плану стажування, яке передбачало теоретичну та практичну частину. Зокрема, під час стажування студент був ознайомлений із структурою і діяльністю Фонду, нормативно-правовими документами у сфері приватизації державного сектору економіки, а також проводив аналіз та обчислення фінансових показників підприємств, Ілля отримав досвід ведення перемовин з керівниками підприємств щодо зменшення податкового навантаження, можливості покращення стану збиткових підприємств шляхом залучення цільового бюджетного фінансування.

Колектив кафедри вітає Єзопова Іллю з набуттям цікавого та корисного досвіду та з отриманням чудового результату за виконання індивідуального плану стажування на оцінку «відмінно».

Щиро дякуємо адміністрації Фонду державного майна України за надану студенту ОП «Підприємництво та біржова діяльність» можливість стажування та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.