Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Підписано угоду про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та компанією Blackshield Capital Group.

Підписано угоду про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та компанією Blackshield Capital Group.

Вчора, 11 жовтня 2021 року у головному корпусі нашого Університету відбулося підписання договору про співпрацю між
Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та компанією Blackshield Capital Group.

Blackshield Capital Group – це команда амбітних гравців фінансового ринку, що спеціалізується на наданні комплексних послуг для заможних клієнтів і компаній зі Східної Європи: корпоративні фінанси і консалтинг, структурування активів і угод, управління капіталом. Менеджмент компанії більше 15 років розвивав свою експертизу в міжнародній банківській та інвестиційній сфері, працюючи в Barclays Investment Bank, Credit Suisse, Morgan Stanley Wealth Management, Citibank, HSBC Bank.

З вітальним словом на початку зустрічі виступила проректорка з науково-педагогічної роботи Інна Олександрівна Степанець, висловивши оптимістичні сподівання з приводу співпраці Університету та компанії Blackshield Capital Group.

Протягом переговорів було надано слово заступнику декана економічного факультету Оксані Ярославівні Коваленко та CEO й інвестиційному директору Blackshield Capital Максиму Юрійовичу Корецькому. Учасники зустрічі обговорили особливості та умови співпраці, після чого відбулося підписання договору про співпрацю.