Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Економіки Підприємства, Новини факультету / XIX Міжнародна науково-практична конференція «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ»

XIX Міжнародна науково-практична конференція «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ»

29 вересня 2021 року відбулась XIX Міжнародна науково-практичнаконференція «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ       ЕКОНОМІКИ», яка проходила в рамках форуму EFBM 2021 «Зміни. Адаптація. Нова економіка». В конференції прийняли участь провідні українські та зарубіжні науковці, представники влади, бізнес-спільноти та громадських організацій. Серед основних спікерів конференції були 2 іноземних вчених (Литва та Туреччина), 2 представників  провідних українських підприємств (ТОВ «Нова Пошта», ТОВ «Ровікс») та 2 представника влади і громадських організацій (Фонд Держмайна України та Інститут конкурентного суспільства).

Кафедра економіки підприємства щиро дякує всім учасникам за плідну роботу під час конференції, цікаві доповіді та жваву дискусію. За результатами конференції буде випущено науковий фаховий збірник категорії «Б» «Теоретичні та прикладні питання економіки», якийіндексується у міжнародних наукометричних базах даних (Index Copernicus), Google Scholar, Наукова бібліотека ім. М. Максимовича, Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського та ін.). Інформація про умови публікації на сайті: http://tppe.econom.univ.kiev.ua.Наукові статті необхідно надсилати за електронною адресою: conference_ep@ukr.net.

Вимоги до оформлення статей містяться на сайті факультету: http://bulletin-econom.univ.kiev.ua таhttp://tppe.econom.univ.kiev.ua/vymogy.html

 

Запрошуємо до публікацій результатів Ваших наукових пошуків!