Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Сьогодні на факультеті пройшла зустріч декана Анжели Ігнатюк з аспірантами 1 року навчання та відбулося знайомство з гарантами ОНП

Сьогодні на факультеті пройшла зустріч декана Анжели Ігнатюк з аспірантами 1 року навчання та відбулося знайомство з гарантами ОНП

? Сьогодні на факультеті пройшла зустріч декана Анжели Ігнатюк з аспірантами 1 року навчання та відбулося знайомство з гарантами ОНП. Під час заходу заступник декана з наукової роботи Людмила Анісімова розповіла про особливості навчання в аспірантурі на економічному факультеті.

? До того ж, декан повідомила про подію «Аспірант КНУ: Info Day», яка відбудеться 7 жовтня в червоному корпусі. В програмі заходу будуть зустрічі з ректором, проректоркою та представниками різних відділів університету, представником фонду #РодовідСтипендії та фахівцем служби інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М.Максимовича.

? Керівництво факультету привітало аспірантів першого року навчання в родині ЕФ, побажало успіхів у досягненні поставленої мети.