Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Підсумки панельної дискусії «Екологічна стійкість в умовах глобальних викликів»

Підсумки панельної дискусії «Екологічна стійкість в умовах глобальних викликів»

Насиченими та продуктивними були дні Міжнародного форуму EFBM 2.0 «Зміни. Адаптація. Нова економіка».  Третій день форуму, 30 вересня 2021 р., розпочався з панельної дискусії «Екологічна стійкість в умовах глобальних викликів».

Спікерами панельної дискусії виступили:

  • Ірина Ставчук, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції України.
  • Світлана Сушко, фахівець в галузі промислового забруднення та імплементації права ЄС, експерт команди підтримки реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів України.
  • Тетяна Тимочко, голова Всеукраїнської екологічної ліги, Заслужений працівник освіти України.
  • Ігор Тинний, інвестор у відновлювальну енергетику, співзасновник Української асоціації відновлюваної енергетики.
  • Людмила Циганок, CEO Ecobusiness Group, президент Професійної асоціації екологів. України.
  • Олена Маслюківська, к.е.н., доцент, Національний університет «Києво-Могилянська академія», координатор програми, експерт у сфері охорони довкілля, сталого розвитку, зміни клімату та формування екологічної політики (Світовий Банк, ОЕСР, ПРООН, ЄЕК ООН, ЮНЕП, ЄС, USAID та ін.).
  • Наталія Боріщук, начальник відділу сталого розвитку компанії «Coca-Cola HBC».
  • Аліна Качоровська, виконавча й операційна директорка бренда «Kachorovska Atelier» й «Kachorovska Cafe».

Модератор: Христина Касьянова, керівник відділу розвитку бізнесу компанії «Родіна Енерджі Груп», спеціаліст в сфері продажів, бізнес-девелопменту, сталого розвитку, міжнародного протоколу. Сертифікований екологічний менеджер (ISO 14001).

За результатами обговорень учасники дійшли висновку, що забезпечення екологічної стійкості на глобальному, регіональному та місцевому рівнях є надзвичайно важливим та актуальним завданням сьогодення. Кожна країна, яка стала на шлях сталого розвитку, потребує впровадження екологічно безпечних технологій та розвитку екологічної стійкості економічних систем.