Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Студенти освітньої програми “Підприємництво та біржова діяльність” підкорювали Blackshield Сapital у фіналі конкурсу Investment Analysis Challenge

Студенти освітньої програми “Підприємництво та біржова діяльність” підкорювали Blackshield Сapital у фіналі конкурсу Investment Analysis Challenge

1 жовтня 2021 року в офісі інвестиційної компанії Blackshield capital відбувся фінальний етап Investment Analysis Challenge, в якому брали участь студенти 3 курсу ОП “Підприємництво та біржова діяльність”.

Blackshield Capital Group – команда амбітних гравців фінансового ринку, що надає комплексні послуги для клієнтів і компаній зі Східної Європи: корпоративні фінанси і консалтинг, структурування активів і угод, управління капіталом. Менеджмент компанії більше 15 років розвивав свою експертизу в міжнародній банківській та інвестиційній сфері: Barclays Investment Bank, Credit Suisse, Morgan Stanley Wealth Management, Citibank, HSBC Bank. Компанія активно розвивається і шукає талановитих молодих людей, які прагнуть почати свою кар’єру в фінансовій сфері.

В рамках дисципліни “Організація біржової діяльності на фондовому ринку” студенти 3 курсу отримали конкурсне завдання кейсу: провести дослідження компанії The Walt Disney Company і надати рекомендацію щодо того, чи варто купувати/продавати акції на горизонті інвестицій протягом 1 року”.

До фіналу потрапило п’ять команд, дві з яких і є студентами 3 курсу освітньої програми «Підприємництво та біржова діяльність» команда «Inflation is Transitory» – Антунбаш Таксін-Давід та Лобанов Георгій, а також Нечипоренко Кира. Обидві команди виступили чудово в фіналі, гран-прі здобула Кира Нечипоренко.

Колектив кафедри екологічного менеджменту та підприємництва вітає Алтунбаша Таксіна-Давіда, Лобанова Георгія та Нечипоренко Киру та бажає їм нових звершень у науковому житті!