Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / EFBM Student Challenge: Екосистема розумного міста

EFBM Student Challenge: Екосистема розумного міста

Третій день Forum EFBM 2.0 відзначився студентським драйвом впродовж «EFBM Student Challenge: Екосистема розумного міста». Шість команд змагалися за першість, презентуючи доповіді щодо модернізації екосистеми студмістечка. Конкурс проходив на базі Українсько-норвезького центру з міжнародної освіти та досліджень у галузі економіки і фінансів державного сектору.

Зі вступним словом до учасників конкурсу та шановних гостей звернулися проректорка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Інна Степанець, декан економічного факультету Анжела Ігнатюк та професор Бізнес Школи Норд Університету Анатолій Бурмістров (Норвегія).

До складу журі конкурсу увійшли:

  • Інна Степанець, проректорка Київського національного університету імені Тараса Шевченка з гуманітарних питань;
  • Ірина Лібак, директорка студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Вероніка Вакуленко, дослідниця Бізнес Школи Норд Університету (Норвегія);
  • Антон Морозов, СЕО та співзасновник WebbyLab;
  • Оксана Коваленко, заступниця декана економічного факультету з навчальної та виховної роботи;
  • Ілона Гонтарук, голова студентського парламенту економічного факультету.

Впродовж заходу панувала піднесена атмосфера сповнена креативними ідеями. Конкурс також відвідали завідувач кафедри фінансів Ігор Лютий, викладачі факультету та студенти. Захід модерувала асистентка кафедри фінансів Анна Карпич. За результатами конкурсу перемогу здобули одразу дві студентські команди, капітанами яких виступили Дмитро Пономаренко та Юлія Дмітрієва. Дякуємо всім учасникам заходу за змістовні наукові роботи та бажаємо нових перемог!