Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Участь представника кафедри екологічного менеджменту та підприємництва у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу

Участь представника кафедри екологічного менеджменту та підприємництва у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу

21 вересня 2021 р. у Торгово-промисловій палаті (ТПП) України відбулося засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТТП України за участі Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, а також Всеукраїнської асоціації роботодавців.

Мета заходу – ознайомити членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців, роботодавців з можливостями і пропозиціями щодо оренди і приватизації державного майна.

Учасники засідання: голова Комітету підприємців малого і середнього бізнесу при ТПП України, перший віце-президент, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України  БИКОВЕЦЬ Вячеслав; члени Комітету, серед яких – д.е.н., професор, професор кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка МАЗУР Ірина; віце- президент ТПП України КОРОБКА Ростислав; представники регіональних відділень ФДМ України – начальник Регіонального відділення Фонду держмайна України по м. Києву – МАТІЄВА Яна, яка ознайомила присутніх з сучасними можливостями приватизації державного майна для малого і середнього бізнесу; начальник Регіонального відділення Фонду держмайна України по Київській, Черкаській та Чернігівський областях – КУРИЛО Вадим, який ознайомив з можливостями і пропозиціями оренди державного майна як старту власної справи; проектний менеджер ДП «Прозоро. Продажі»  УРИВСЬКИЙ Владислав, який ознайомив з правилами Е-аукціонів з приватизації та оренди держмайна на ProZorro. Продажі, та інші представники Комітету і Спілки.

Дякуємо за цікаву та важливу інформацію!