Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / ВСТУПНИЙ ІСПИТ В АСПІРАНТУРУ НА КАФЕДРІ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ВСТУПНИЙ ІСПИТ В АСПІРАНТУРУ НА КАФЕДРІ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

20 вересня 2021 р. на кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся вступний іспит в аспірантуру за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».Вступників було троє, а бюджетне місце – одне! Приємно, що випускники кафедри, а також практики прагнуть продовжувати навчання й набувати нові компетентності на найвищому рівні.

Особливо слід відмітити результати Грися Андрія Анатолійовича, який обіймає посаду очільника відділу в компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», займається інноваційним проєктуванням і планує поєднати практичну роботу з науковою.

Хорошим надбанням у статусі аспірантів для кафедри є її випускники. Випускниця кафедри – Шморгун Євгенія закінчила магістратуру з відзнакою, разом з науковим керівником проводила дослідження, опублікувала 2 статті і тези. У 2021 р. стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціалізації «Економіка» (диплом ІІ ступеня).

Випускник кафедри Климович Станіслав заснувавши власну справу, відчув потребу збагатити свої науково-теоретичні знання в статусі аспіранта.

Вітаємо всіх здобувачів вищої освіти третього рівня – PhD з успішним складанням вступного іспиту! Бажаємо міцного здоров’я та творчих злетів у науково-дослідній діяльності на кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!