Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Днями на факультеті відбулася зустріч студентів із партнером та управляючим директором компанії Blackshield Capital Сергієм Жуйковим.

Днями на факультеті відбулася зустріч студентів із партнером та управляючим директором компанії Blackshield Capital Сергієм Жуйковим.

? Днями на факультеті відбулася зустріч студентів із партнером та управляючим директором компанії Blackshield Capital Сергієм Жуйковим. Під час заходу спікер розповів про задачі, які компанія вирішує для клієнтів, та можливості для молоді, які вона пропонує. Студенти мали можливість відчути себе справжніми інвестиційними аналітиками та вирішували кейс про роботу The Walt Disney Company, що дозволило їм відчути себе частиною команди міжнародного фонду.

? Що стосується кейсодавця, слід відмітити, що Blackshield Capital Group — це команда амбітних гравців фінансового ринку, що надає комплексні послуги для клієнтів і компаній зі Східної Європи. Компанія активно розвивається і шукає талановитих молодих людей, які прагнуть почати свою кар’єру в фінансовій сфері.

? Дякуємо пану Сергію за цікаву та корисну зустріч. Сподіємось, на подальшу продуктивну співпрацю.