Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / ВІТАЄМО АСПІРАНТКУ ДЕМЧЕНКО КСЕНІЮ З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ПРОЄКТІВ З ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ!

ВІТАЄМО АСПІРАНТКУ ДЕМЧЕНКО КСЕНІЮ З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ПРОЄКТІВ З ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ!

15 вересня 2021 року на базі Запорізького національно університету відбувся фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін, який відбувся в рамках V Міжнародного екологічного форуму «ЕКО ФОРУМ-2021». Загалом у конкурсі брали участь 57 учасників з різних вищих навчальних закладів України. До фінального етапу конкурсу було відібрано 28 проєктів.

Серед фіналістів конкурсу була аспірантка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва – Демченко Ксенія Валентинівна (науковий керівник – д.е.н., проф. Купалова Галина Іванівна), яка представила проєкт на тему «Екологічна модернізація промислового виробництва в контексті запобігання кліматичних змін», та була нагороджена дипломом І ступеня.

Колектив кафедри екологічного менеджменту та підприємництва вітає Демченко К.В. та Купалову Г.І. та бажає їм нових звершень у науковому житті!