​EFBM Student challenge

​EFBM Student challenge
30 вересня 2021 року

?Місце проведення: Українсько-норвезький центр
Економічний факультет
Київський університет імені Тараса Шевченка

?Організатори: Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Бізнес-школа Університету Норд, Студентський парламент економічного факультету

?Спонсор: Huawei

Запрошуємо студентів 2, 3, 4 курсів та магістратури економічного факультету взяти участь у конкурсі EFBM Student challenge в межах ІІ Форуму EFBM 2021 «Зміни. Адаптація. Нова економіка».
Конкурс EFBM Student challenge в 2021 році має на меті розвиток знань студентів про можливості реалізації концепції «розумного міста» в Україні, а також зосереджений на міжнародному діалозі між зацікавленими сторонами, що стосуються України.

У центрі уваги конкурсу – діалог між молоддю та представниками бізнесу, органів влади та науковців для обміну інформацією та обговорення найкращих практик для вирішення викликів розвитку концепції «розумного міста» в Україні.

Команда студентів отримує конкретний кейс для аналізу та розробки сценарію реалізації концепції «розумного» міста  в межах напрямку панелі «Смарт-сіті: виклики сучасного міста». Команди презентуватимуть свій сценарій панелі журі, яке складатиметься із авторитетних фахівців України і Норвегії.

?Зареєструватися на конкурс можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyfL2RoaJYh64TV0JZjmrOHLpBxen02BtpoBjiMTe34CnMFw/viewform

⏰Регламент
06 – 10 вересня 2021 року – отримання заявок на участь у конкурсі
13 вересня 2021 – оголошення кейсу
30 вересня 2021 – презентація сценарію панелі журі та оголошення переможця

Кожна презентація триватиме 10 хвилин + 10 хвилин дискусія (питання-відповіді)

Чекаємо на вас!✨