Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / 31 серпня на економічному було свято! На подвір’ї факультету відбулася урочиста посвята першокурсників.

31 серпня на економічному було свято! На подвір’ї факультету відбулася урочиста посвята першокурсників.

? 31 серпня на економічному було свято! На подвір’ї факультету відбулася урочиста посвята першокурсників. Керівництво університету, факультету та запрошені гості вітали із новим статусом вступників, які стали студентами першого курсу економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
??‍???‍? З вітальною промовою виступили декан факультету, Анжела Іванівна Ігнатюк та проректори з науково-педагогічної роботи  Андрій Петрович Гожик та Ксенія Володимирівна Смірнова. Також до слова запрошувалися наші почесні гості, випускники нашого факультету: політичний діяч, міністр інфраструктури України 2019-2021рр., начальник Головного сервісного центру МВС України 2015- 2019 рр. і Головний реформатор сервісних центрів МВС Владислав Артурович Криклій та українська журналістка, шеф-редакторка бізнес/медіа бюро ekonomika+ та головна редакторка „ТОП-100. Рейтинги найбільших“ Олена Володимирівна Мошенець. Піднесений настрій присутніх, настановчі та мотивуючі виступи створювали святкову атмосферу на подвір’ї. Завершився захід урочистим врученням студентських квитків та залікових книжок.
?? Ще раз вітаємо наших першокурсників та бажаємо невпинно рухатися до висот!