Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Викладачі економічного факультету постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень. Не виключенням став і цей карантинний рік.

Викладачі економічного факультету постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень. Не виключенням став і цей карантинний рік.

Викладачі економічного факультету постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень. Не виключенням став і цей карантинний рік.

4 викладачки кафедри фінансів – д.і.н., к.е.н., професор Оксана Чеберяко та к.е.н., доценти: Наталія Мєдвєдкова, Наталія Плєшакова та Олена Яфінович з вересня 2020 р. по червень 2021 р. навчались за програмою «Управління публічними фінансами», яка реалізується Київською школою економіки за підтримки Урядів Швеції та Німеччини.

Протягом 10 місяців викладачі та держслужбовці з усієї України слухали лекції, виконували індивідуальні завдання, працювали у групах із різних проблемних аспектів публічних фінансів, зокрема вивчали Основи публічної політики, Кількісні методи аналізу політики, Етику в публічній сфері, Стратегічні питання публічних фінансів, Міжнародні аспекти оподаткування, Підготовка та проведення тренінгів та ін навчальні дисципліни.

30 червня відбувся KSE Graduation 2021 Наші викладачки отримали сертифікати Київської школи економіки та Української школи урядування про закінчення навчання з підвищення кваліфікації за загальною професійною (сертифікованою) програмою «Управління публічними фінансами».