Головна / Новини факультету / На економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося засідання Ради молодих вчених

На економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося засідання Ради молодих вчених

На економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося засідання Ради молодих вчених, на якому обговорили питання перспектив розвитку наукової діяльності з урахуванням вимог чинного законодавства та організаційні питання, а саме:

  • Звіт Голови РМУ про роботу у поточному навчальному році;
  • Рішення щодо припинення повноважень голови РМВ Вірченко В.В.;
  • Рішення щодо обрання нового голови РМВ.

Із вступним словом до учасників звернулася заступник декана з наукової роботи Людмила Анатоліївна Анісімова у своїй вступній промові зазначила, що значна увага має приділятися саме розвитку молодіжної науки та залучення аспірантів до здійснення наукової діяльності. На економічному факультеті.

Голова Ради молодих вчених Вірченко Володимир Віталійович представив Звіт про роботу Ради молодих вчених економічного факультету «Стан та перспективи розвитку молодіжної науки у 2021 році», який був одноголосно схвалений та високо позитивно оцінений Радою.

Голова оголосив, про припинення своїх повноважень і запрапонував на розгляд кандидадутуру, що очолить РМВ на майбутній термін.

За результатами відкритого голосування одноголосно новим Головою ради обрано к.е.н. Михальську Олену Леонідівну, яка зазначила головні пріорітети розвитку та виділила основні напрями роботи Ради.

Вітаємо Олену Леонідівну і бажаємо їй наснаги для нових звершень та сприяння молоді на нові наукові здобутки.

“Молоді вчені – це потужна інтелектуальна сила, яка будує наукове майбутнє української освіти”.

Звіт_РМВ_2020