Перша дуальна освітня програма в КНУ

А у нас гаряча новина! Лідери ринку – Київський національний університет імені Тараса Шевченка та компанія EY в Україні – пропонують унікальну дуальну освітню програму «Бізнес-Консалтинг». Досвідчені професори й доценти нашого університету, консультанти та аудитори глобальної компанії «великої четвірки» та експерти-практики українського ринку бізнес-консалтингу дбатимуть про забезпечення високоякісної освіти та успішної майбутньої кар’єри студентів.

Дуальна програма «Бізнес-консалтинг» в КНУ – це безліч переваг та бонусів. Адже, можна навчатися в аудиторії та на робочому місці; офіційно працевлаштуватися на посаду стажера відділів фінансового консалтингу, аудиту, податкового консалтингу компанії EY в Україні; отримати доступ до реальних консалтингових проєктів для клієнтів EY і до корпоративних навчальних ресурсів компанії EY в Україні та ще багато всього цікавого й захоплюючого.

Скоріше дізнаємося всі подробиці про нашу нову дуальну програму «Бізнес-Консалтинг» за посиланням: https://cutt.ly/MnNYOrg