Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ЕКОНОМІКА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ЕКОНОМІКА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»!

22 квітня 2021 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища». Всього на конкурс було подано більше 100 наукових робіт. На заключній науково-практичній конференції з доповідями виступили 26 студентів із 19 закладів вищої освіти України, у тому числі і з кафедри екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

Студентка 3 курсу бакалаврату освітньої програми «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво» Коваленко Вікторія Олександрівна (науковий керівник доцент Гончаренко Наталія Володимирівна) успішно презентувала науковий проект «Підвищення енергоефективності у сфері житлово-комунального господарства» та була нагороджена Дипломом IІ-го ступеню.

Колектив кафедри екологічного менеджменту та підприємництва вітає Коваленко В.О. та Гончаренко Н.В., бажає їм нових наукових здобутків і перемог!