Головна / Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування, Новини факультету / До днів науки про наукові дослідження кафедри міжнародної економіки та маркетингу

До днів науки про наукові дослідження кафедри міжнародної економіки та маркетингу

26.05.2021 об 11:00 було проведено вебінар з нагоди Дня науки в Україні, на якому к.е.н., асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Альошина Ірина Василівна презентувала результати наукового дослідження на тему: «Міжнародна конкурентоспроможність банківського сектору України в умовах євроінтеграційних процесів».

Альошина Ірина Василівна презентувала методологію дослідження детермінант конкурентних переваг банківського сектору, сучасні тренди банківського сектору країн ЄС, оцінку конкурентних позицій банківського сектору України, а також заходи посилення міжнародної конкурентоспроможності банківського сектору України в умовах євроінтеграційних процесів.

За результатами відбулась жвава дискусія щодо впливу наслідків пандемії COVID-19 на конкурентоспроможність банків країн ЄС та України. Розроблено рекомендації щодо врахування досвіду європейських країн у боротьбі з глобальними фінансовими дисбалансами у кризовий період.