Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Вітаємо здобувачів кафедри економічної теорії макро- і мікроекономіки з перемогою в конкурсі наукових проєктів ЗВО «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього», що проводився під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України!

Вітаємо здобувачів кафедри економічної теорії макро- і мікроекономіки з перемогою в конкурсі наукових проєктів ЗВО «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього», що проводився під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України!

Вітаємо аспірантів кафедри економічної теорії макро- і мікроекономіки Заваженка Андрія, Куліш Вікторію, Шемахіну Ірину та здобувачів ОНП «Економіка та економічна політика» Розум Дарину і Чигиринського Артема з абсолютною перемогою в конкурсі наукових проєктів ЗВО «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього», що проводився  під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За результатами  оцінювання 14 експертів  команда кафедри економічної теорії макро- і мікроекономіки  Київського національного університету імені Тараса Шевченка  виборола перемогу за науковий проєкт «Промислові політики: цілі, механізми, інструменти та результати», виконаний під керівництвом завідувача кафедри економічної теорії макро- і мікроекономіки Гражевської Н.І. та професора кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Ходжаян А.О.

Дякуємо декану економічного факультету  Ігнатюк А.І. за сприяння в підготовці та реалізації проєкту. Вітаємо здобувачів і наукових керівників з перемогою та бажаємо їм подальших наукових звершень!

Збірку студентських робіт «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього» розміщено на сайті Мінекономіки за посиланням:  https://bit.ly/2RTU7sR.