Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / НАУКОВІ ПРОБЛЕМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКОЛОГІЯ

НАУКОВІ ПРОБЛЕМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКОЛОГІЯ

НАУКОВІ ПРОБЛЕМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКОЛОГІЯ

17-18 травня року відбулася ХIX Міжнародна науково-практична конференція «Наукові проблеми господарювання на макро-, мезо- та мікроекономічному рівнях», яка була присвячена 100-річчю Одеського національного економічного університету (ОНЕУ).

В роботі конференції взяли участь понад 150 вчених та науковців закладів вищої освіти та наукових установ України, Німеччини, Польщі, Болгарії, Грузії, Чехії.

У роботі конференції взяв участь доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри фінансів Варналій Захарій Степанович, який від імені декана економічного факультету, доктора економічних наук, професора Ігнатюк Анжели Іванівни, всього професорсько-викладацького складу факультету та від себе особисто привітав  викладачів, студентів та співробітників Одеського національного економічного університету із славетною датою – 100-річчям від дня заснування.

Професор Варналій З.С. виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Сучасна економічна безпекологія в умовах глобалізаційних загроз». В доповіді було розкрито роль і значення економічної безпекології на сучасному етапі; визначено та подано авторських підхід до основних елементів структури «економічна безпека»; розкрито основні підсистеми економічної безпекології; проаналізовано наявні та потенційно можливі загрози основних складових економічної безпеки України в сучасних умова; запропоновано ключові чинники та комплекс заходів щодо зміцнення економічної безпеки України в умовах глобалізації; розкрито роль і значення закладів вищої освіти у сфері подальшого розвитку економічної безпекології. По завершенню доповіді професор Варналій З.С. відповів на питання учасників конференції.