Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / СТВОРЕНА ЕКСПЕРТНА РАДА РОБОТОДАВЦІВ І ВИПУСКНИКІВ

СТВОРЕНА ЕКСПЕРТНА РАДА РОБОТОДАВЦІВ І ВИПУСКНИКІВ

З радістю повідомляємо, що внаслідок послідовного розвитку співпраці економічного факультету з провідними представниками бізнесу була створена експертна рада роботодавців і випускників.

До складу ради ввійшли досвідчені управлінці та власники провідних українських і міжнародних корпорацій. Метою діяльності ради є забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців на економічному факультеті через консолідацію та координацію інтелектуального потенціалу, матеріально-технічних і корпоративних ресурсів залучених стейкхолдерів.

Вже 18 травня на економічному факультеті відбудеться перша зустріч з новоствореною експертною радою роботодавців економічного факультету. На порядку денному обговорення напрямків співпраці та пошук «точок перетину» всіх зацікавлених сторін (стейкхолдерів) освітнього процесу з метою його якісного розвитку і вдосконалення.

На зустрічі будуть присутні власники бізнесу, управлінці, декан економічного факультету, заступники декана та завідувачі кафедр.

Активне посилання:

http://econom.univ.kiev.ua/for_students/an-expert-council-of-employers-and-graduates/