Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ» НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ “СТРАХУВАННЯ”

ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ» НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ “СТРАХУВАННЯ”

Щиро вітаємо студентку освітньої програми «Фінанси і кредит» економічного факультету з перемогою (диплом ІІІ ступеня) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»!

20-21 квітня 2021 року на базі Миколаївського національного аграрного університету проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування». Для виступу на підсумковій науково-практичній конференції було рекомендовано 20 робіт. Загалом було надіслано 78 студентських робіт, що надійшли з 52 закладів вищої освіти.

 

За результатами ІІ туру конкурсу Дипломом ІІІ ступеня була нагороджена студентка 3 курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», ОП «Фінанси і кредит» Кондратенко Юлія Сергіївна, наукова робота якої була виконана під керівництвом д.е.н., професора Ткаченко Наталії Володимирівни. 

Щиро вітаємо Кондратенко Ю.С. та її наукового керівника професора Ткаченко Н.В. з перемогою та бажаємо їм міцного здоров’я й подальших наукових звершень!