Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ

ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ

14 квітня 2021 року в онлайн режимі відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки» організатором якої став Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, зокрема кафедра фінансів і кредиту.

Вступною промовою конференцію відкрили:  Петришин Р.І. – ректор університету, Білоскурський Р.Р. – декан економічного факультету, Нікіфоров П.О. – завідувач кафедри фінансів і кредиту.

Із цікавими та актуальними доповідями виступили науковці, вчені та практики з України, Норвегії, Румунії, Латвії, Бразилії та Непалу.

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри фінансів: д.е.н., професор Варналій З.С. та д.і.н., к.е.н, професор Чеберяко О.В.

На пленарному засіданні виступив з доповіддю «Забезпечення фінансової безпеки України як чинник сталого розвитку економіки» професор кафедри фінансів, заступник голови Наукової ради Міністерства фінансів України, член Ради Асоціації платників податків України Варналій Захарій Степанович. Він подякував організаторам конференції за проведення комунікативного заходу та привітав з 50-річним ювілеєм колектив кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Юрія Федьковича. В доповіді було розкрито роль і значення економічної безпекології щодо сталого розвитку економіки; визначено авторських підхід до основних елементів структури «фінансова безпека»; проаналізовано наявні та потенційно можливі загрози основних складових фінансової безпеки України на сучасному етапі; запропоновано ключові чинники та комплекс заходів щодо зміцнення фінансової безпеки України в контексті сталого розвитку економіки. По завершенню доповіді професор Варналій З.С. відповів на багаточисленні питання учасників конференції.