Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ В УКРАЇНІ

ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ В УКРАЇНІ

22-23 квітня 2021 року в режимі онлайн з допомогою платформи Microsoft Teams відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція «Умови економічного зростання в країнах з ринковою економікою», організатором якої став факультет фінансово-економічної і професійної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

У конференції взяли участь 268 учасників – представників наукових шкіл України, Болгарії, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Республіки Білорусь.

Вступною промовою конференцію відкрили: Вячеслав Різник, проректор з навчально-методичної роботи Університету; Світлана Кучеренко, декан факультету фінансово-економічної і професійної освіти Університету.

На пленарному засіданні конференції виступив з доповіддю «Соціальна підсистема економічної безпекології» заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Захарій Варналій. Він подякував організаторам конференції за проведення комунікативного заходу та зупинився на актуальних питаннях економічної безпекології. Зокрема, було розкрито сутність економічної безпекології; розглянуто авторський підхід до основних елементів структури поняття «економічна безпека»; визначено основні підсистеми економічної безпекології; розкрито соціальну підсистему та проаналізовано її реалізацію в Україні через систему підготовки наукових кадрів та фахівців з економічної безпеки в нашій країні; окреслено основні інституціональні загрози економічній безпеці України та основні напрями щодо її зміцнення.