Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ КАФЕДРИ СТРАХУВАННЯ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ “БАНКІВСЬКА СПРАВА”

ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ КАФЕДРИ СТРАХУВАННЯ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ “БАНКІВСЬКА СПРАВА”

Щиро вітаємо студентку кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту економічного факультету з перемогою (диплом І ступеня) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Банківська справа»!

9 квітня 2021 року у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на базі ННІ «Каразінський банківський інститут» проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Банківська справа». Для виступу на підсумковій науково-практичній конференції було рекомендовано 16 робіт з 15 закладів вищої освіти. Загалом було надіслано 57 студентських робіт, що надійшли з 36 закладів вищої освіти.

За результатами ІІ туру конкурсу Дипломом І ступеня була нагороджена студентка 1 курсу магістратури, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», ОП «Фінансові інститути та ризик-менеджмент» Погибіль Ангеліна Миколаївна, наукова робота якої була виконана під керівництвом д.е.н., професора Приказюк Наталії Валентинівни.

Щиро вітаємо Погибіль А.М. та її наукового керівника професора Приказюк Н.В. з перемогою та бажаємо їм міцного здоров’я й подальших наукових звершень!