Головна / Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування, Новини факультету / Перемога студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

Перемога студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

20 квітня 2021 року відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. В цілому на конкурсі було представлено 55 робіт.

Cтудентка кафедри міжнародної економіки та маркетингу Кульчіцька Ірина нагороджена дипломом ІІ ступеня (тема наукової роботи: «Посилення конкурентоспроможності українських виробників меду на ринку ЄС», науковий керівник: к.е.н., доцент Середа В.І.).

Кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Середа Валентина Іванівна отримала подяку за підготовку  Кульчіцької Ірини до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо успіхів та нових звершень!