Головна / Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування, Новини факультету / Перемога студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Перемога студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

21-22 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»  на базі Державного університету «Одеська політехніка». В цілому участь у Конкурсі взяли 66 студентів із 29 закладів вищої освіти України, які представили 53 роботи.

Cтудентка кафедри міжнародної економіки та маркетингу Медведчук Дарина взяла участь у Конкурсі, презентувавши результати наукового дослідження на тему: «Стратегія просування інноваційних товарів Philip Morris International на ринку тютюнових виробів України» (науковий керівник: к.е.н., доцент Нагачевська Т. В.).

За результатами рецензування робіт та їх презентації наукова робота Медведчук Д.В. отримала найвище місце в рейтингу та була відзначена дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо Медведчук Дарину та її наукового керівника Нагачевську Тетяну Володимирівну із перемогою! Бажаємо успіхів та нових звершень!