Головна / Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Перемога студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

Перемога студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

22 квітня 2021 року відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг» на базі Університету імені Альфреда Нобеля.

У конкурсі взяла участь студентка 1 курсу магістратури освітньої програми «Маркетинг»  Шаталова Лілія, яка презентувала наукову роботу на тему:  «Формування іміджу бренду компанії на ринку консалтингових послуг України» (науковий керівник: к.е.н., доцент  Журило В.В.). За результатами участи у ІІ турі конкурсу та презентації наукової доповіді, студентка Шаталова Л. була нагороджена дипломом І ступеню.

Кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Журило В.В. отримала подяку за підготовку Шаталової Л. до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Вітаємо Шаталову Лілію та її наукового керівника  Журило Вікторію Володимирівну з перемогою та бажаємо подальших успіхів і нових наукових здобутків!