Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА»!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА»!

15 квітня 2021 р. на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка». Всього на конкурс було подано більше 60 наукових робіт. На заключній науково-практичній конференції з доповідями виступили 28 студентів із 22 закладів вищої освіти України, у тому числі і з кафедри екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

Перемогу у конкурсі здобула студентка 2 курсу магістратури освітньої програми «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво» Стоцька Євгенія Русланівна (науковий керівник доцент Гончаренко Наталія Володимирівна). Вона успішно презентувала науковий проект «Управління закупівельною діяльністю підприємств» та була нагороджена Дипломом IІ-го ступеню.

Колектив кафедри екологічного менеджменту та підприємництва вітає Стоцьку Є.Р. та Гончаренко Н.В., бажає їм нових наукових здобутків і перемог!