Головна / Новини факультету / Перемога студентів кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність»

Перемога студентів кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність»

Щиро вітаємо студентів кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна  власність», що проводився на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» 16 квітня 2021 р.!

На конкурс було представлено 47 студентських наукових робіт, що надійшли з 26 закладів вищої освіти України. На підсумковій науково-практичній конференції виступило 17 переможців І туру конкурсу ‒ здобувачів вищої освіти з 9 закладів вищої освіти України.

За результатами ІІ туру конкурсу Дипломом І ступеня була нагороджена студентка 3 курсу ОП «Економіка та економічна політика» Жуковська Крістіна Юріївна, наукова робота якої «Франчайзинг як ефективний механізм комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності в умовах постіндустріальної економіки» була виконана під керівництвом д.е.н., члена-кореспондента НАН України, професора кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Базилевича Віктора Дмитровича. Під час захисту наукових робіт члени конкурсної комісії відзначили презентацію та виступ Жуковської Крістіни Юріївни як найкращий серед учасників конкурсу.

Дипломом ІІІ ступеня була нагороджена студентка 3 курсу ОП «Економіка та економічна політика» Пахаєва Юлія Сергіївна, наукова робота якої «Сучасний стан та перспективи розвитку комерціалізації засобів індивідуалізації в Україні»  була виконана під керівництвом д.е.н., доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Вірченка Володимира Віталійовича та була високо оцінена членами конкурсної комісії.

Бажаємо переможницям конкурсу та їхнім науковим керівникам творчих успіхів та нових здобутків на науковій ниві!!!