Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ»

15 квітня 2021 року відбулася підсумкова відео-конференція ІІ туру   Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Управління фінансово-економічною безпекою” на базі Національного університету “Львівська політехніка”. На Конкурс було подано 50 робіт авторства 62 студентів із 28 закладів вищої освіти України.

У Конкурсі взяв участь студент 2 курсу магістратури освітньої програми  «Корпоративні фінанси» Мацур Сергій Миколайович (науковий керівник: д.е.н., професор Варналій З.С.) та презентував наукову доповідь на тему «Фіскальна безпека підприємств України в умовах посилення контрою за трансфертним ціноутворенням».

За результатами онлайн-захисту наукова робота Мацура С.М. була відзначена як найкраща, а її автор отримав диплом І ступеню.

Вітаємо Мацура Сергія та його наукового керівника професора Варналія З.С. із впевненою перемогою у Конкурсі та бажаємо міцного здоров’я та нових перемог.