Наш факультет визнано найкращим!

Наш факультет визнано найкращим!

За даними рейтингу українського журналу Forbes, опублікованого в квітні: «Лідером галузевого рейтингу є економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Незважаючи на десятки тисяч випускників економічних факультетів щороку, глобальна конкуренція лише посилюється. Економічні спеціальності користуються найбільшим попитом в Україні — їх обирає кожен 7-й абітурієнт».

Працедавці зацікавлені у поглибленні взаємодії з факультетами. Вони йдуть назустріч майбутнім спеціалістам та дають можливість працювати під час навчання та отримувати цінний досвід. Фахівчиня із залучення талантів в компанії KPMG, Анастасія Зозуля, ділиться, для того, щоб отримати вакансію, студентам потрібно гарно вчитися та бути зацікавленими своєю  професією. За її словами, випускники нашого факультету дістають найбільше пропозицій від роботодавців.

Оцінка найкращих факультетів України формувалася з чотирьох складових: середній бал ЗНО (35%), рейтинг універерситету (25%), інфраструктура (15%) та експертна оцінка (25%).

Пишаємося та дякуємо кожному за спільні зусилля та досягнення!