Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

6-7 квітня 2021 року студенти 2 курсу освітньої програми «Фінанси та кредит» Лялькін Олександр та Коровін Сергій (науковий керівник: к.е.н., доцент Плєшакова Н.А.) взяли участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінанси і кредит», який був проведений на базі Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ).

Цього року на Конкурс було подано 129 робіт 160 авторів із 56 закладів вищої освіти України. За результатами 1 етапу – рецензування робіт галузевою конкурсною комісією, було відібрано для участі у 2 етапі 39 робіт 40 авторів.

За результатами онлайн-захисту наукових робіт студенти кафедри фінансів були відзначені у складі переможців та отримали нагороди:

– диплом І ступню – Лялькін Олександр (наукова робота на тему: «Міжнародний валютний фонд та його вплив на фінансову систему України»)

– диплом ІІ ступеню – Коровін Сергій (наукова робота на тему: «Міжнародний валютний фонд та його вплив на фінансову систему України».

Студенти висловлюють вдячність завідувачу кафедри фінансів, професору Лютому Ігорю Олексійовичу та науковому керівнику, доценту Плєшаковій Наталії Анатоліївні за всебічну підтримку та допомогу.