Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Зустріч із майбутніми вступниками на економічному факультеті: нові виклики, новий формат зустрічей!

Зустріч із майбутніми вступниками на економічному факультеті: нові виклики, новий формат зустрічей!

Щороку економічний факультет гостинно приймає майбутніх абітурієнтів та їх батьків у своїх стінах. У цьому навчальному році знайомство з факультетом відбулось у новому форматі – під час онлайн-заходу «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: Зустріч із майбутніми абітурієнтами!». Знайомство із родиною економістів проходило в останній день весняних шкільних канікул, 26 березня 2021 року. Його головним гаслом стало «Міркуєте-мрієте-маєте».

Під час заходу учасники та глядачі отримали вичерпні відповіді від представників 11 кафедр факультету щодо надання якісних освітніх послуг та реалізації освітніх програм за всіма спеціальностями із підготовки бакалаврів, магістрів, докторів філософії. Поговорили про те, як врахувати особисті здібності та нащо звернути увагу при виборі спеціальності; як оцінити потреби ринку роботодавців; як підібрати освітні програми, щоб в подальшому реалізувати себе у професійному світі та досягти успіхів в обраній сфері; як залишитись задоволеним обраним фахом. До того ж, учасники заходу мали змогу побачити як під час навчання на факультеті посилюються та розкриваються Soft та Hard Skills, впроваджується Lifelong Learning.

Майбутні вступники були проінформовані відповідальними секретарями приймальної комісії факультету за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» щодо умов та етапів вступу у 2021 році. Крім того, майбутні абітурієнти дізналися про проекти та заходи  органів студентського самоврядування економічного факультету, які через роботу в команді формують нову університетську спільноту та розкривають свої лідерські якості, навички комунікації та креативність.

Під час онлайн-зустрічі були названі переможці VІ Всеукраїнського конкурсу есе англійською мовою з економіки, який було проведено серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів України. Перше місце виборола Григоренко Анна, учениця Житомирського екологічного ліцею № 24. Друге місце розділили між собою Цвєтков Єгор, учень Фінансово-правового ліцею (м. Київ), та Макуховська Дар’я, учениця Житомирського екологічного ліцею № 24. Третє місце посіли Савіна Вікторія, учениця Харківського ліцею № 141 та Ваховська Анастасія, учениця Житомирського екологічного ліцею № 24.

Дякуємо нашим учасникам за радісні посмішки, цікаві запитання, за те, що разом з нами ви готові стати професіоналами з обраного фаху, хочете та можете витрачати на це багато зусиль та досягати високих результатів, щоб реалізувати свої мрії. Ми завжди раді різним форматам зустрічей із майбутніми вступниками та впевнені, що кожен з наших студентів досягне успіхів у професійному та особистому житті!

Повна версія проведеного заходу доступна на YouTube-каналі економічного факультету за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=4jGXuYdx010

 

З повагою

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету