Головна / Важлива інформація, Інформація до відома студентів, Новини факультету / Весняний онлайн-захід «Хто Ми – економісти?»

Весняний онлайн-захід «Хто Ми – економісти?»

Цієї весни економічний факультет вітав майбутніх вступників на щорічному курсі лекцій: «Хто Ми – економісти?» (22-26 березня 2021 року).

Слухачами весняного лекторію стали учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, які мріють про успішну кар’єру висококваліфікованого фахівця, здатного критично та системно мислити, аналізувати та ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, а в майбутньому – керувати економікою.

Протягом п’яти днів було проведено десять тематичних вебінарів з економіки, за участі викладачів та студентів факультету. Під час лекцій учасники мали змогу отримати відповіді на питання: чому економіка це мистецтво; що таке економіка бізнесу та як створити й зареєструвати торговельні марки власними силами; як стати лідером та ефективно провадити управлінську діяльність; чому з фінансів починається майбутнє та як убезпечити себе від фінансового шахрайства; як перетворити дані з аналізу на мистецтво та хто такий економ кібернетик; чому міжнародна економіка та маркетинг завжди цікаво та актуально; чому професія бухгалтера – це запорука успішного бізнесу; як бути успішним підприємцем та  як впровадити теоретичні знання під час практичної діяльності.

Дякуємо всім викладачам за цікавий та професійний виклад матеріалу під час вебінарів, а також нашим студентам за активну участь під час спілкування з майбутніми вступниками. Окремі слова вдячності за організацію в проведенні заходу висловлюємо декану факультету Анжелі Іванівні Ігнатюк, заступнику декана з навчальної та виховної роботи Оксані Ярославівні Ковальчук, керівнику консультаційного центру для абітурієнтів Світлані Олександрівні Шибіріній та представнику студентського парламенту Владу Кирийчуку.

Сподіваємося, що наші слухачі з користю провели цей час разом з нами та переконались, що інвестиції в економічну освіту Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це запорука успішного майбутнього!

Ми не прощаємося, а кажемо: До нових зустрічей на економічному факультеті!

Повна версія проведеного заходу доступна на YouTube-каналі економічного факультету за посиланням:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL7FLjcmyH9eJM-krvKCTog3AgGigoRSwM

 

 

З повагою      

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету.