Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Трансфер знань: презентація кафедральної магістерської програми та дисциплін в Уманському національному університеті садівництва (НУС)

Трансфер знань: презентація кафедральної магістерської програми та дисциплін в Уманському національному університеті садівництва (НУС)

18 березня 2021 року к.е.н., доцент кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Вікторія Леонідівна Гура виступила з презентацією освітньо-професійної магістерськоїпрограми “Економічна безпека підприємництва” (заочна форма навчання), яка реалізується на кафедрі за підтримки Українського науково-технологічного центру (УНТЦ).

Вона також розповіла про унікальні дисципліни, які викладаються разом з європейськими колегами, зокрема «Глобалізаційні виклики», «Міжнародні торговельні режими».

Гура В.Л. ознайомила колег з новітніми знаннями у сфері експортного контролю за товарами та технологіями подвійного використання. Були обговорені напрями майбутньої співпраці.

Дякуємо декану факультету економіки і підприємництва, д.е.н, професору Юлії Олександрівні Нестерчук та завідувачу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, д.е.н, доценту Сергію Юрійовичу Соколюку, а також всім колегам Уманського НУС за теплий прийом, ділову та творчу атмосферу.

Цей захід відбувся в рамках міжкафедрального семінару щодо обміну досвідом і знаннями.