Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Свято студентської науки на економічному факультеті

Свято студентської науки на економічному факультеті

Справжнє весняне свято студентської науки відбулося 18-19 березня на економічному факультеті. Науковий департамент Студентського парламенту економічного факультету за підтримки декана факультету Ігнатюк  А.І. організував у онлайн форматі  XIX Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна 2021. На шляху до сталого розвитку».
З вітальним словом на конференції виступили декан економічного факультету Ігнатюк А.І., заступник Міністра освіти і науки України Вітренко А.О., проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток), голова НТСА Університету 1998-2001 рр. Рожко О.Д., голова Ради молодих вчених економічного факультету Вірченко В.В., випускник факультету, голова НТСА ЕФ 2007-2012 рр., співзасновник та операційний директор компанії Helpware Терещенко О.А.

Молоді науковці презентували свої дослідження на  секційніх засіданнях за 9 напрямами:
– Проблеми та перспективи економічного розвитку в умовах глобальних викликів сучасності;
– Фінансова система України: сучасні виклики та реалії функціонування;
– Економіка бізнесу;
– Світова економіка та міжнародний бізнес: сучасні виклики та перспективи розвитку;
– Екологічне підприємництво майбутнього: погляд молоді;
– Сучасні проблеми та перспективи розвитку менеджменту в постіндустріальному суспільстві;
– Облік, контроль та оподаткування діяльності підприємств: сучасні виклики та тенденції розвитку в Україні;
– Економічна аналітика та статистика;
– Моделювання та інформаційні системи в економіці: напрями розвитку та адаптація.

У конференції взяли участь 280 студентів, аспірантів із різних закладів вищої освіти,  зокрема, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Запорізька політехніка», Київського національного університету будівництва і архітектури, Львівського національного університету імені Івана Франка, Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки, Varna Free University (Болгарія).
Родзинкою конференції стали надзвичайно креативні презентації та підходи до розкриття науковцями тем досліджень. Глибоку зацікавленість до заходу проявили студенти молодших курсів.  Учасники отримали дипломи в номінаціях у кожній секції: «Найкраща доповідь», «Найкраща презентація», «Креативний підхід до розкриття теми» та «За активну участь в обговоренні».
Дуже вдячні кожному з вас за участь та вже чекаємо на нову зустріч у 2022.