Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Участь доцента кафедри екологічного менеджменту та підприємництва к.е.н., доцента Гури Вікторії Леонідівні в академічному семінарі Київської школи економіки

Участь доцента кафедри екологічного менеджменту та підприємництва к.е.н., доцента Гури Вікторії Леонідівні в академічному семінарі Київської школи економіки

18 лютого 2021 р. Гура В.Л виступила онлайн у КСЄ на тему FinTech Tools to Regulate Gray Exports of Military and Dual Use Goods and Technologies.

Було обговорено питання важливості системи експортного контролю в міжнародній торгівлі для забезпечення національної безпеки та розвитку підприємництва.

Також під час виступу Гура В.Л. ознайомила присутніх з позитивним досвідом навчання студентів на магістерській програмі «Економічна безпека підприємництва» (заочна форма), яка реалізується на кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва.

Крім українських викладачів і студентів, були присутніми наші міжнародні партнери-друзі: професор Жан Паскаль Зандерс (Бельгія) та професор Марія Еспона (Аргентина), які представляють Європейську комісію та є визнаними світовими експертами у сфері експортного контролю товарів і технологій подвійного використання.

Дякуємо Київській школі економіки за співпрацю та сподіваємося на подальші спільні проекти з даної тематики.