Активні студенти прагнуть розвивати свої hard&soft skills

Учергове стартував Міжнародний конкурс креативних ідей ? BIG IDEA CHALLENGE (BIC) від Британської ради (British Council Creative Spark) – це конкурс, що дає можливість презентувати свою ідею та отримати професійне консультування й підтримку для її реалізації.

Учасниками конкурсу стали ? студенти-менеджери, які навчаються за всіма освітніми програмами бакалаврської і магістерської підготовки. Наші студенти мають чимало проривних та інноваційних ? ідей, які вони можуть презентувати через відео-пітчі у форматі чотирьох тематичних секцій, а саме: цифрові технології; соціальний вплив; креативність; боротьба зі змінами клімату.

На сайті British Council Creative Spark зареєструвалися і заявили про бажання створювати індивідуальні та колективні проекти студенти 1 і 2 курсів ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування» денної (Валерія Рощупкіна, Марія Вронська, Ладіслава-Анастасія Ремезовська-Ільченко, Тетяна Коваленко, Валерія Павлюк, Марія Ліннік, Регіна Солодаренко-Літковська, Юлія Бунт, Наталія Циганкова, Анна Лавриченко) та ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» заочної форми навчання (Яніна Трикоз, Марта Левицька); студенти 1 і 2 курсів ОНП «Менеджмент інноваційної діяльності» (Любов Добровольська, Аліна Багрін, Анастасія Слуцька, Вікторія Подчерняєва, Мар’яна Макара, Владислав Конопльов, Валерія Буц, Катерина Тугай, Дмитро Бабенко, Тетяна Прилуцька, Олена Бурмістрова); а також студенти 3 і 4 курсів ОП «Менеджмент організацій» (Надія Свідерська, Анастасія Кузьміна).

Бажаємо успіхів! ??

Щира вдячність ? Національний центр розвитку креативного підприємництва NCCE за можливості професійного та особистісного розвитку для студентів.