Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ

Відповідно Наказу МОН України № 1457 від 24.11.2020, Наказу в.о. ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 777-32 від 03.12.2020 та Розпорядження декана економічного факультету № 040/168 від 10.01.2021 на економічному факультеті з 7 по 22 січня був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у 2020/2021 рр.

Кафедра фінансів залучила студентів до участі у конкурсі, зокрема, за напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою» під керівництвом доктора економічних наук, професора Варналія Захарія Степановича.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із зазначеної спеціальності взяли участь студенти 2 курсу магістратури освітніх програм «Корпоративні фінанси» та «Менеджмент державних фінансів», а також студенти 1 курсу магістратури освітньої програми «Фінанси публічного сектору».

Журі у складі: Варналій З.С., д.е.н., професор (голова журі) та к.е.н., доценти Плєшакова Н.А та Романюк М.В. (члени журі) визначили переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою».

Ними стали:

І місце

Мацур Сергій – 2 курс магістратури освітньої програми «Корпоративні фінанси»;

 

ІІ місце

Романюк Артем – 2 курс магістратури освітньої програми «Корпоративні фінанси»;

 

ІІІ місце

Єфіменко Катерина – 1 курс магістратури освітньої програми «Фінанси публічного сектору»,

Скорін Віталій – 2 курс магістратури освітньої програми «Менеджмент державних фінансів».

 

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та бажаємо подальших перемог!